Жоғары инженерлік-технологиялық колледжі
0

 

 

Результаты конкурса на бюджетные места

2020-2021 оқу жылына мемлекеттік тапсырыс (грант) негізінде оқуға қабылданған талапкерлердін тізімі

1304000 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)

(9-сынып базасында, қазақ бөлімі)

Тобы: ПОВТ-911

Топ жетекшісі: Карагулова Жансая Дуйсенбаевна 8 747 468 06 04

 

  1. Абулхайрова Дильназ Бауыржановна
  2. Аманжол Әбілсит Нұрлыбекұлы
  3. Амиров Алишер Кайратович
  4. Бағыт Темірлан Бауыржанұлы
  5. Базарбай Арсен Азатұлы
  6. Дүйсекенов Ақболат Темірханұлы
  7. Жоламанов Ермахан Саламатұлы
  8. Каиров Амангелды Алтынбекұлы
  9. Карлов Данил Ерболович

10.Қалымбекова Балайым Бақытжановна

  • Мақсұт Нұрәділ Нұрболұлы
  • Нашу Ақылбек Жамбылұлы
  • Негметов Алихан Шоханович
  • Нұржан Айсәуле Нұрлыканқызы
  • Нұрлыбай Аяулым Дулатқызы
  • Өмірзақ Ануар Женгісұлы
  • Сүлеймен Әлихан Серікұлы
  • Тлеккабулов Айбек Измагамбетович
  • Туменова Аруна Биболатовна
  • Турарова Қарақат Миратқызы
  • Тұрғанбай Алишер Мұхитұлы
  • Тұрсынғали Элдар Таңатұлы
  • Утепов Әлиқан Думанұлы
  • Шакиров Тілек Қайыржанұлы
  • Шалабаева Дильназ Сиражатденқызы

 

 

 

2020-2021 оқу жылына мемлекеттік тапсырыс (грант) негізінде оқуға қабылданған талапкерлердін тізімі

0902000 - Электрмен қамтамасыз ету  (салалар бойынша)

(9-сынып базасында, қазақ бөлімі)

Тобы: ЭЛС-911

Топ жетекшісі: Кубаева Жемис Алибековна 8 747 368 65 59

 

1.Ақылбеков Аман Абзалұлы

2.Амангельді Алихан Ерболұлы

3.Валитов Даниал Рустамович

4.Ғабитұлы Фархат

5.Доскалиев Диас Бакыткереевич

6.Елеу Мирас Мәдениетұлы

7.Есболатұлы Дамир

8.Есқалиев Досбол Айболатұлы

9.Кабекешов Асылан Исатаевич

10.Көшенов Али-Сұлтан Азаматұлы

11.Қайрқұл Бекен Утепұлы

12.Қаман Әділет Арматқызы

13.Қыдырашев Мейірбек  Болатбекұлы

14.Мақсот Айбар Асанұлы

15.Мансуров Ислам Ильдарович

16.Мұратқалиев Бекзат Нұржанұлы

17.Рамазан Заңғар Айбекұлы

18.Сайлаужанұлы Қанағат

19.Сансызбаев Мирасыл Мендібекұлы

20.Сахипкереев Алихан Алипкалиевич

21.Сергей Өркен Зейнұлы

22.Талапқалиев Ерген Айболұлы

23Тұрар Аян Сейтжанұлы

24.Ұзақ Тамирлан Дулатұлы

25.Хамитов Нұргелді Куанышович

 

 

 

 

2020-2021 оқу жылына мемлекеттік тапсырыс (грант) негізінде оқуға қабылданған талапкерлердін тізімі

1201000 - Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану

(9-сынып базасында, қазақ бөлімі)

Тобы: ТОР-911

Топ жетекшісі: Кунакбаева Дария Ароновна 8 777 075 05 04

 

1.Абай Сұңғат Абайұлы

2.Бейселеев Тлеген Маратович

3.Бисенғали Серғали Серікқалиұлы

4.Болатов Нұрасыл Жасұланұлы

5.Ғариполла Сәкен Қуандықұлы

6.Ерболат Әлібек Рашидұлы

7.Жубангалиев Арман Бекболатович

8.Жұмағали Кенже Аманғалиұлы

9.Каиргалиев Ислам Ерболатович

10.Канатов Мирас Батырбекович

11.Максут Мансур Сагиндыкұлы

12Махсот Медет Сенімұлы

13.Муссалимов Омар Султансыхович

14.Нажмеден Ержан Амангельдыұлы

15.Орынғали Нұрбол Махамбетұлы

16.Рыскалиев Ансар Кеңесұлы

17.Сабырғали Әлібек Есенкелдіұлы

18.Сайлау Мағжан Жоламанұлы

19.Сарсенбай Санжар Ғалымұлы

20.Уалиахмет Оралбек Насиполлаұлы

21.Унсапаров Дамир Бакитжанович

22.Уразғалиев Саят Ғинияұлы

23.Утепкалиев Саид Дарханұлы

24.Хамидуллов Кажымухан Радикович

25.Шаденов Диас Болатбекұлы

 

 

 

2020-2021 оқу жылына мемлекеттік тапсырыс (грант) негізінде оқуға қабылданған талапкерлердін тізімі

1202000 - Тасымалдауды ұйымдастыру және көлікте қозғалысты басқару (салалар бойынша)

(9-сынып базасында, қазақ бөлімі)

Тобы: ОПУД-911

Топ жетекшісі: Сабыргалиева Надежда Маратовна 8 777 061 93 44

 

1.Абдолла Еркебұлан Асланұлы

2.Айтқалиева Самал Саматқызы

3.Алаш Таймас Еркинұлы

4.Бақтығалиева Жұлдыз Маратқызы

5.Валиханұлы Алихан

6.Губайдуллиева Айгерім Ермекқызы

7.Елубаева Бақытханым Рзабекқызы

8.Ерланова Айлина Ерлановна

9.Жасқайратова Ақжүніс Сатқанқызы

10.Издаева Айлита Есбулатқызы

11.Ирманова Асем Аслановна

12.Кабасинов Мейрамбек Жұбандықұлы

13.Мадиярұлы Әли

14.Мерғали Альбина Ғабитқызы

15.Мирланова Назерке Мирланқызы

16.Муратова Жаннур Бекбулатқызы

17.Мутигуллин Саят Жақсылықұлы

18.Мұхтаров Нұрболат Қанатұлы

19.Нашуова Алтын Маралқызы

20.Нәсіпқалиева Жанна Айбарқызы

21.Сабырғали Әділбек Есенкелдіұлы

22.Саметұлы Азамат

23.Саметұлы Азат

24.Серіков Алишер Нұрлыбекұлы

25.Темирбулатов Артур Акболатович

 

 

 

 

2020-2021 оқу жылына мемлекеттік тапсырыс (грант) негізінде оқуға қабылданған талапкерлердін тізімі

1513000- "Ветеринария"

(9-сынып базасында, қазақ бөлімі)

Тобы: ВТ-911

Топ жетекшісі: Сарсекенова Толқын Адаевна 8 705 555 1771

 

1.Бауыржанов Жанаман Бауыржанұлы

2.Ескендиров Султан Алмабекович

3.Жанбекова Дильназ Ерлановна

4.Жеткергенов Мейірхан Ерланұлы

5.Кеңесов Сакен Қайырлыұлы

6.Кондудаев Бауыржан Булатович

7.Қазбек Аңсар Маратұлы

8.Қайырболатқызы Айкөркем

9.Қуандихов Әділет Қажымуратұлы

10.Мадиева Сайда Маралбекқызы

11.Мақсотов Дәулет Мұратбекұлы

12.Малик Нұртілек Оралханұлы

13.Мерфахаев Махамбет Бауыржанұлы

14.Минаж Әділ Тілекұлы

15.Мирасов Асылбек Мәдиұлы

16.Мырзахметов Алдияр Амантайұлы

17.Саматұлы Мирас

18.Сатыбалдиева Наргиза Кенжесқызы

19.Сисенғалиева Гүлсезім Өтепқызы

20.Төлегенова Диана Анарбекқызы

21.Тулегенов Абдолла Исаұлы

22.Уахитов Мадияр Халықұлы

  1. Хасан Нұрдаулет Нұралыұлы
  2. Шамшадинов Қуаныш Қалдыбекұлы

25.Шафхатов Ранил Рамеұлы

 

 

 

 

2020-2021 оқу жылына мемлекеттік тапсырыс (грант) негізінде оқуға қабылданған талапкерлердін тізімі

1513000- "Ветеринария"

(11-сынып базасында, қазақ бөлімі)

Тобы: ВТ-11

Топ жетекшісі: Каримова Эльвира  Казимоллиновна 8 701 382 99 59

 

 

1.Абсатырова Жанар Кайырбекқызы

2.Адил Нурғиса Алимұлы

3.Айғалиев Әліби Манасұлы

4.Ақынғазиева Фарида

5.Асқаров Асылбек Қайратұлы

6.Аян Қайсар Аянұлы

7.Базарбай Мейірбек Саматұлы

8.Бауыржанқызы Айшабибі

9.Бимоллин Тимур Артурұлы

10.Болатов Даулен Русланович

11.Васиханов Ернар Ерекенұлы

12.Ғаббасов Бекарыс Өмірқайырұлы

13.Есеев Берик Аманжолович

14.Есенғалиева Жанзила Жақсыбайқызы

15.Изделеев Алишер Болатович

16.Ізмухамбетов Жанат Ролланұлы

17.Калкеев Райымбек Махамбетович

18.Қазиханов Замир Қайратұлы

19.Қаыржанов Сұлтанбек Есетайұлы

20.Мырзагалиева Гүлім Аманқосқызы

21.Нәсіпқалиев Нұржігіт Мейрамұлы

22.Серіков Әсет Қуанышкерейұлы

23.Темірғали Зарина Балтабекқызы

24.Турашева Бекасыл Жайдарқызы

  • Шаріп Жеңіс Нұрболатұлы

 

 

Итоговый результат конкурсной комиссии по зачислению абитуриентов в

на 2020-2021 учебный год

 (на базе 9 класса, русское отделение)

1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение

(по видам)

Группа: ПОВТ-912

Куратор: Сабыргалиева Айгерим Кайратовна 8 705 515 03 78

 

1.Булекбаев Санжар Ануарбекович

2.Вавилон Данил Романович

3.Гейнц Данил Андреевич

4.Еленова Гульназ Нурлыбековна

5.Жукин Санжар Муратулы

6.Жұмабай Ерген Нүркенұлы

7.Искалиева Амина Маратовна

8.Исмагамбетов Бахтияр Едилгалиевич

9.Ковалева Маргарита Сергеевна

10.Кулманов Рашид Талғатұлы

11.Кустанов Алмаз Жасұланұлы

12.Қуан Азат Бекбауұлы

13.Лягошин Даниил Андреевич

14.Мулдашев Данияр Булатович

15.Муханов Вадим Витальевич

16.Нурпейсов Ануар Чингисович

17.Погореловский Илья Сергеевич

18.Пономарев Артем Андреевич

19.Пшенбаев Женис

20.Пяташкин Тимур Султанович

21.Репицина Вероника Игоревна

22.Сағындық Мәдина Амандосқызы

23.Степанова Кристина Юрьевна

24.Субботин Юрий Вячеславович

    25.Юмагулов Азат Амангильдаевич

 

Итоговый результат конкурсной комиссии по зачислению абитуриентов в

на 2020-2021 учебный год

 (на базе 9 класса, русское отделение)

0902000 - Электроснабжение (по отраслям)

Группа: ЭЛС-912

Куратор: Ильясова Әсел Еламанқызы8 771 866 65 88

 

1.Абдрахманов Адиль Сериккалиевич

2.Адылгереев Иса Сакыпович

3.Бакытбаев Ермахан Сағынайұлы

4.Бесенгали Ақылбек Мирланұлы

5.Бородкин Роман Алексеевич

6.Габдрахман Ерген Ернарұлы

7.Григоренко Александр Владимирович

8.Ермекқалиев Нұрхат Асланұлы

9.Затынайченко Дмитрий Николаевич

10.Касым Байсұңқар Альбекұлы

11.Куанышкалиев Бектур Жандарбекұлы

12.Мизинов Дмитрий Витальевич

13.Москубаева Сымбат Қайратқызы

14.Обертышев Дмитрий Сергеевич

15.Павловичев Максим Сергеевич

16.Подлипалин Арсений Дмитриевич

17.Пурахина Виктория Игоревна

18.Салык Мырзабек Нұрланұлы

19.Сергиенко Алексей Алексеевич

20.Тлекеев Қанағат Маликович

21.Тулегенов Мерхат Мэлсович

22.Халецкий Максим Дмитриевич

23.Хамзин Батыр Халиматұлы

24.Шапошников Роман Валерьевич

25.Шарипов Руслан Ильдарович